menu

Шкода, що прямо зараз Ви не можете відчути аромати нашої кухні…. Але ми спробуємо показати наскільки ми любимо те, що ми робимо ... Свіжі продукти і професійні навички нашого шеф-кухаря перетворюються в магію на Вашій тарілці .. Хрусткі листя свіжої руколи з тонкими смужками італійського прошутто, доповнені ароматною карамелізованою грушею з такою апетитною скоринкою зверху... або чорне різотто з морепродуктами, де морепродуктів більше ніж різотто, від якого Ви отримаєте справжнє задоволення.

У нас великий вибір страв приготованих на грилі та в тандирі, лише відчувши аромат яких, всі Ваші смакові рецептори загостряться відразу ж ... А чого варті наші десерти ... ммм ... Як же приємно випити чашечку ароматної кави з шматочком торта Захер, кожен шоколадний шматочок якого тане в роті. Або з'їсти, просто, величезний, по-домашньому смачний шматок фундукового торта ... або посмакувати вишуканим тортиком з грушею Херресом та сиром Брі ...

Про це можна розповідати вічно, але краще куштувати, куштувати і ще раз куштувати ... А ми обіцяємо не переставати дивувати Вас.