Зали

Portrait

Такого немає ніде!! Ресторан авторської кухні, де невідоме – це унікально та надзвичайно смачно, де вишуканість – це мистецтво, яке тільки сьогодні і тільки для тебе! Portrait – нове бачення ресторанного мистецтва. 

Велика банкетна зала

Дійсно велика і святкова. У класичному стилі у біло-кремових тонах для значущих подій, просто, ідеальна. Освітлення різних рівнів, розкішні свічники і текстиль, красива сервіровка зробить Ваше свято яскравим. Наш музичний колектив створить атмосферу, яку Ви оберете - від веселої і завзятої до романтичної і урочистої.

VIP зал

ВІП-зал. Якщо Ви хочете провести час інкогніто для романтичного побачення, провести ділову зустріч або влаштувати невелике сімейне свято у вузькому колі, можемо запропонувати зарезервувати наш VIP- зал в стилі Лофт з каміном, окремим входом та сан-вузлом.

Zajka Grill

Якщо хочеться відчуття, що Ви в мисливському будиночку з багаттям і запахом деревини - тоді запрошуємо в наш затишний ZAJKA GRILL. Атмосфера пора дме затишком і теплотою.

Альтанка Capri

Невелика на 10-12 чоловік альтанка в середземноморскому стилі ніби переносить на сонячні береги одноіменного острова. Яскраві кольори інтер'єру піднімуть настрій навіть в саму найгіршу негоду.

Кафе

Затишне кафе в стилі Лофт в теплих тонах. Тут так приємно відпочити і пообідати по дорозі, просто, посидіти з келихом вина розглядаючи одну з картин відомої художниці або заскочити на чашечку кави з улюбленим десертом.