Розваги

Музей мотоциклів

Місце, де під звуки мотору оживають картинки із ретро фільмів і можна уявити себе героєм улюблених сцен. Ці залізні коні були об’єктом мрій багатьох любителів мотоциклів в 2-й половині ХХ століття. На них розсікали простори не тільки в Україні, але й в Європі. В нашому музеї неперевершена атмосфера ентузіазму і енергії, вкладеної власниками у кожну деталь та часточки збереженої у часі історії.

Мотузковий парк

Мотузковий парк ZASTAVA розташований на території нашої паркової зони. Тут кожному відвідувачу буде цікаво, як діткам віком від трьох років, так і дорослих масою до 130 кг, адже в парку є кілька мотузкових трас різного рівня складності. І можете не хвилюватись за своїх діток, на них одягнуть якісне надійне спорядження і підйом до мутузкового парку здійснюється лише під контролем наших інструкторів. Мотузковий парк ZASTAVA – це найкраща ідея для активного, цікавого і незабутнього відпочинку.

Дитячі розваги

Скільки разів, приїхавши відпочити в ресторан, ви чули від своїх дітей «Мені нудно… Пішли вже… і т.д.»? Хочемо запевнити, що у нас буде навпаки – «давай побудемо ще трошки… я ще не догралася…». Тому що у нас є багато дитячих локацій! Нещодавно відкрився дитячий клуб «ZABAVA», в якому є зала з приставками SONY PLAYSTATION, де є величезний вибір ігор, в іншому залі – ігрова зона з безлічу цікавих іграшок, конструкторів та інш. В клубі завжди є адміністратор, тому ваші діти не залишаться без нагляду. В літній період відкритий дитячий ігровий майданчик з каруселями, гойдалками, батутом. Поруч працює дитяча залізна дорога. Для маленьких скаутів є мотузковий парк. Тож відпочивати в Заставі сподобається і дорослим і дітям.

Казковий ліс

Колись там був просто ліс, але як почала розбудовуватись ZASTAVA, там почали з’являтись різні казкові жителі… спочатку у нас оселилось сімейство оленів, які спокійно пасуться на галявині біля ZAJKA Grill. А нещодавно, до нас прийшли справжні велетні – пара лосей. Забігають до нас лиси і зайці, подивитися, що нового відбувається… Щоб не заблукати в лісовому царстві ми розставили вказівники і Ви без проблем зможете сходити в гості до Баби Яги, знайти галявину лісовика чи дикого кабана і багато інших цікавих місцин. Алея ліхтарів приведе вас до чарівного фонтану. І не бійтеся, якщо над головою у вас пролетить казкова сова – вони також гостюють у нас…

Баггі, квадроцикли

велосипеди