ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

Умань, 14-02-2020

В День закоханих ❤️
Неймовірно романтична і мелодійна музика та
неперевершений голос переможниці «Голосу країни» чарівної і чуттєвої Оксани Мухи

Білети за номером +38(066)849-00-65

Оксана Муха – українська співачка, заслужена артистка України. Переможниця дев'ятого сезону популярного телепроекту «Голос країни» (у команді тренера Dan Balan). В її репертуарі твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень - і до сучасної авторської та експериментальної музики.

Оксана Муха - володарка Гран-прі І міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали «українською (або другою) Квіткою Цісик». «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку. І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки та має її пісні у своєму репертуарі.

У творчому доробку Оксани – два альбоми: «RE:SHETO» (2010 р.) і «Колядки та щедрівки» (2014 р.). У 2012 р. співачка ініціювала та видала перший CD пластових пісень «При Ватрі» - до 100-ліття Пласту.  
Оксана Муха успішно виступає на провідних сценах України, Європи та Північної Америки. Сольні концертні програми, реалізовані на десятках сцен у 2016-20-их роках: «Без пафосу», «Різдвяний Unplugged», «Від Шевченка до Костенко», «Kvitka: Два кольори», «Різдвяний вечір», «Найгарніші пісні України», «Тиха Ніч».
Мета Оксани Мухи проста і велична водночас - щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі. А ще, щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю.

«Українська пісня – це те, що творить нас, українців. Це душа українського народу. Це код української нації», - каже Оксана Муха.