Меню

Шкода, що апетитні запахи з нашої кухні не доходять до Вас зараз. Але ми постараємося показати наскільки ми любимо те, що ми робимо ... Свіжі продукти і навички нашого шеф-кухаря перетворюються в магію на Вашій тарілці .. Хрусткі листя свіжої руколи з тонкими стрічками італійського прошутто доповнені ароматної карамелізуватися грушею з такою апетитною скоринкою зверху або чорне різотто з морепродуктами, де морепродуктів більше ніж різотто, від якого Ви отримаєте справжнє задоволення.

У нас великий вибір страв приготованих на грилі і в тандирі, при запаху яких всі смакові рецептори і чарівність загострюються відразу ж ... А чого варті наші десерти ... ммм ... Як же приємно випити чашечку ароматної кави з шматочком торта Захер, кожен шоколадний шматочок якого, просто , тане в роті. Або з'їсти, просто, величезний по-домашньому смачний шматок фундукового торта ... або посмакувати вишуканим тортиком з грушею Херресом і сиром Брі ...

Про це можна розповідати вічно, але краще пробувати, пробувати і ще раз пробувати ... А ми обіцяємо не переставати дивувати Вас.